Dość często mamy do czynienia z sytuacją, w której sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami, a my bezradnie rozkładamy ramiona. Nasza szafa wydaje się nam pusta, a czasu na znalezienie idealnej kreacji jest coraz mniej. W takim przypadku pomóc może nam garść wartościowych rad. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na to, że noc sylwestrowa zachęca do eksperymentów, nie zaszkodzi więc, jeśli postawimy na błysk. Nikt nie oskarży nas o przesadę, możemy więc włożyć nie tylko błyszczącą bluzkę z cekinami, ale i w identyczny sposób ozdobioną spódniczkę.

Rozwiązania takie nie wychodzą z mody już od lat, jeśli więc w sklepie nie możemy znaleźć nic stosownego, zawsze można odrestaurować starszą bluzkę, w której już od dawna nie chodzimy. Nie zapominajmy też o dodatkach, kolczyki i bransoletki również mogą nam bowiem dodać blasku. Innym pomysłem może być kreacja, która wyeksponuje nasze kobiece kształty i nie ma większego znaczenia to, że na co dzień zakładamy luźniejsze stroje. Największym problemem nie jest przecież wcale domniemana niestosowność seksownego stroju, ale nasze własne kompleksy, jeśli więc zdecydujemy się na ich odrzucenie możemy mieć pewność, że efekt będzie oszałamiający.

sukienka na sylwestra

Komponując sylwestrową kreację warto pomyśleć także o obcasach i to nawet pomimo tego, że chodzenie na szpilkach nie jest ulubioną czynnością wielu kobiet. Jeśli buty są dobrane we właściwy sposób, nie powinniśmy mieć z tym problemu, a przecież impreza otwierająca nowy rok to znakomita okazja, aby wyeksponować nogi. Nic nie stoi zresztą na przeszkodzie temu, aby zabrać do torebki buty na przebranie. Zastanawiając się nad idealną kreacją sylwestrową warto pamiętać też o tym, że duże znaczenie ma to, jak planujemy spędzić wyjątkową noc.

Jeśli więc idziemy do znajomych, dobrym rozwiązaniem jest postawienie na wygodę. Nie warto zapominać także o dodatkach, przed sylwestrem dobrze jest więc zatroszczyć się o odpowiednią torebkę, biżuterię, a nawet o kolor paznokci pasujący do reszty stroju. W tym ostatnim przypadku ciekawym pomysłem może okazać się wykorzystanie metalicznego lakieru do paznokci, jest on bowiem ceniony wyjątkowo wysoko ze względu na swoją zgodność z najnowszymi trendami. Zwróćmy też uwagę na to, gdzie nas właściwie zaproszono, inne zasady doboru kreacji obowiązują bowiem wówczas, gdy wybieramy się na domówkę, a inne, gdy czeka nas sylwestrowy spektakl.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *