Bez względu na to, jak byśmy się nie starały, nie każda z nas jest w stanie samodzielnie stworzyć oryginalną kreację sylwestrową. Na szczęście, nie jest to powód do zmartwień. Sylwester już od dawna jest momentem, w którym dbanie o własny wizerunek uważane jest za szczególnie ważne, jeśli więc same nie wiemy, jak się ubrać, aby naszym gościom z wrażenia odebrało mowę, możemy skorzystać z kilku podpowiedzi.  Wiele osób może znaleźć inspirujące propozycje w sklepach internetowych, wśród nich zaś furorę robią ostatnio nie tylko sukienki z cekinami, ale także długie suknie, które w dyskretny, a jednocześnie wyjątkowo zmysłowy sposób spowijają całe ciało, błyszczącą biżuterię, oryginalne kopertówki z zachwycającymi detalami, a także szpilki – nie tylko niezwykle seksowne, ale również na tyle wygodne, aby przetańczenie w nich całej nocy nie było odbierane jako wyzwanie, któremu nie można sprostać.

O naprawdę ciekawych rozwiązaniach mogą mówić również miłośniczki swobodnego stylu, które nie stawiają na wystawne przyjęcia spędzając tą szczególną noc w klubie lub spotykając się z przyjaciółmi. Tu ciekawym rozwiązaniem okazują się między innymi błyszczące leginsy, zachwyt mają jednak prawo budzić również bluzy, botki na płaskim obcasie, a także czapki beanie, które zachwycają nie tylko atrakcyjną formą, ale i dowcipnymi napisami. Nie ma przy tym znaczenia, które rozwiązanie wybierzemy, wszystkie są bowiem jedynie środkami prowadzącymi do tego, abyśmy poczuły się wyjątkowo.

kreacja sylwestrowa

Rozwiązaniem szczególnie interesującym wydaje się w tym kontekście krótka suknia wieczorowa z rozkloszowanym dołem. Wśród jej atutów na uwagę zasługuje nie tylko modny krój i możliwość zaprezentowania zgrabnych nóg. Nie można nie docenić i tego, że suknia taka wywoła zachwyt nie tylko w czasie balu sylwestrowego, jest bowiem znakomitym rozwiązaniem i wówczas, gdy zastanawiamy się nad tym, czym zachwycić rodzinę podczas świąt. Sukienka Chica to z kolei bardzo ekskluzywna suknia wieczorowa. Jej góra wykonana jest z koronki, dół zaś z matowej wiskozy i choć suknia sięga ziemi, nie można utrzymywać, że nie jest seksowna. Znakomicie podkreśla walory kobiecej figury, przyczynia się przy tym do tego, że jej właścicielka wydaje się nieco szczuplejsza niż ma to miejsce w rzeczywistości. Na uznanie zasługuje i to, że można ją nosić bez względu na nasz wiek. Jedynym minusem może być jej formalny charakter, nie będzie więc prezentowała się naturalnie na przyjęciu zorganizowanym z myślą o najbliższych znajomych. Tak na wspomnianym przyjęciu, jak i na balu sprawdzą się za to eleganckie czółenka. Buty na wysokim obcasie z odkrytymi palcami mają prawo zachwycać swoim seksapilem, okazuje się przy tym, że są niezwykle wygodne. Trudno tego nie docenić zwłaszcza, gdy poważnie myśli się o przetańczeniu całej sylwestrowej nocy.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *