Pytanie o to, co robić, aby wyglądać szczuplej niż zazwyczaj zadają sobie wszystkie kobiety i nie ma znaczenia to, czy są puszyste, czy też ich figura jest jak najbardziej w normie. Przed Sylwestrem wysmuklenie sylwetki i zatuszowanie pewnych niedoskonałości figury jest szczególnie ważne, warto więc skorzystać z przynajmniej kilku porad. Oczywiście, najlepsze rozwiązanie to zrównoważona dieta występująca w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami fizycznymi, nie da się jednak ukryć, że tak czas, jak i poziom samozaparcia nie zawsze są czynnikami, które stoją po naszej stronie. Nie można przy tym zapominać, że Sylwester wypada zaraz po Bożym Narodzeniu, a święta te w szczególny sposób nie sprzyjają zrównoważonej diety. Jeśli zatem nie ma już czasu na zapisanie się na siłownię, warto pomyśleć o sukniach, które nie tylko optycznie wyszczuplają, ale także wydłużają sylwetkę.

Znakomicie sprawdzają się więc długie sukienki utrzymane w jednolitym kolorze, dobrym pomysłem są jednak również pionowe pasy. Nie warto decydować się przy tym na kreacje przesadnie obcisłe, każda fałdka jest bowiem wówczas dobrze widoczna. Znacznie lepszym pomysłem są wyszczuplające dodatki, do których zaliczamy nie tylko buty na wysokich obcasach, ale także długie naszyjniki.

jak schudnąć na sylwestra

Bardzo często nasza waga nie budzi zastrzeżeń, niezadowolenie wywołują jednak zarówno szerokie biodra, jak i wystający brzuch. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się suknia z cekinami na ramiączkach, która jest, co prawda, luźna w talii, zwęża się jednak ku dołowi, dzięki czemu eksponuje zarówno dekolt, jak i nogi. Interesująca propozycją jest też sukienka asymetryczna zwłaszcza, jeśli jest wykonana z nakładających się na siebie warstw materiału. Panie o zbyt szerokich ramionach mogą, z kolei, przebierać w bolerkach i szalem, ciekawym rozwiązaniem jest jednak również suknia z rozszerzającymi się ku dołowi rękawami. W żadnym wypadku nie warto zakładać sukni na ramiączkach, podkreślą bowiem naszą nieproporcjonalną budowę. Same proporcje są zresztą zdecydowanie ważniejsze niż waga, zawsze warto więc podkreślać to, co jest naszym atutem. Pełniejsze kształty już od dawna uważane są zresztą za bardzo kobiece, nie ma więc sensu ukrywać ich przed osobami znajdującymi się w naszym otoczeniu.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *